Φεβ 20 2017

Διημερίδα “Υγεία και Ασφάλεια στο χώρο Εργασίας”

Λόγω μεγάλου ενδιαφέροντος για τον κύκλο διημερίδων με θέμα «Υγεία και Ασφάλεια στην Εργασία» που διοργάνωσε ο φοιτητικός οργανισμός BEST σε συνεργασία με τον όμιλο ΤΙΤΑΝ επί τέσσερα συναπτά έτη, η εν λόγω διοργάνωση επαναλαμβάνεται για 5η φορά.

Η επιλογή των συμμετεχόντων θα γίνει με κριτήρια που τέθηκαν από τον όμιλο ΤΙΤΑΝ. Προτεραιότητα θα δοθεί σε φοιτητές μεγαλύτερων ετών, ενώ είναι επιθυμητή και η ύπαρξη ποικιλίας σχολών.

Συνολικά πραγματοποιούνται έξι (6) ημερίδες που διεξάγονται σε τρεις κύκλους. Ο δεύτερος  κύκλος ημερίδων θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 6 και την Τρίτη 7 Μαρτίου 2017. Η ώρα έναρξης είναι στις 9π.μ., στο εργοστάσιο του ΤΙΤΑΝ και η μεταφορά θα γίνει δωρεάν με λεωφορεία που θα έχουν αφετηρία την είσοδο του Πολυτεχνείου.

Στην διημερίδα έχουν την ευκαιρία να λάβουν μέρος και συμμετέχοντες προηγούμενων ετών που δεν είχαν παρακολουθήσει τον δεύτερο κύκλο, έτσι ώστε να πάρουν το τελικό πιστοποιητικό παρακολούθησης.

Περαιτέρω πληροφορίες θα δοθούν μετά την επιβεβαίωση συμμετοχής σας.

Θα χορηγηθούν επίσημα πιστοποιητικά παρακολούθησης από τον όμιλο ΤΙΤΑΝ.

Δηλώσεις συμμετοχής έως και την Τετάρτη 22/02/2017, 23:00 μέσω της φόρμας συμμετοχής.