Σεπ 26 2017

Διημερίδα “Υγεία και Ασφάλεια στο χώρο Εργασίας”

Ο κύκλος διημερίδων με θέμα «Υγεία και Ασφάλεια στην Εργασία», που διοργανώνει το BEST Thessaloniki σε συνεργασία με τον όμιλο ΤΙΤΑΝ επί πέντε συναπτά έτη, επαναλαμβάνεται για 6η φορά.

Συνολικά πραγματοποιούνται έξι (6) ημερίδες που διεξάγονται σε τρεις κύκλους. Ο πρώτος κύκλος ημερίδων θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 17 και την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017. Η ώρα έναρξης είναι στις 9π.μ., στο εργοστάσιο του ΤΙΤΑΝ και η μεταφορά θα γίνει δωρεάν με λεωφορεία που θα έχουν αφετηρία την είσοδο του Πολυτεχνείου.

Η επιλογή των συμμετεχόντων θα γίνει με κριτήρια που τέθηκαν από τον όμιλο ΤΙΤΑΝ. Προτεραιότητα θα δοθεί σε φοιτητές μεγαλύτερων ετών, ενώ είναι επιθυμητή και η ύπαρξη ποικιλίας σχολών.

Στην διημερίδα έχουν την ευκαιρία να λάβουν μέρος φοιτητές του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, που ήταν συμμετέχοντες και προηγούμενων ετών αλλά δεν είχαν παρακολουθήσει τον πρώτο κύκλο, έτσι ώστε να πάρουν το τελικό πιστοποιητικό παρακολούθησης.

Περαιτέρω πληροφορίες θα δοθούν μετά την επιβεβαίωση συμμετοχής σας.

Θα χορηγηθούν επίσημα πιστοποιητικά παρακολούθησης από τον όμιλο ΤΙΤΑΝ.

Δηλώσεις συμμετοχής έως την Κυριακή 1/10/2017 στις 23:00 μέσω της φόρμας: https://goo.gl/forms/FWas4mvbkmSqU7cC2.